Metal işlemede sektörün lider firması…

LAZER KESİM

Firmamız bünyesinde bulunan 4000 KW son teknoloji Fiber Optik CNC lazer kesim tezgahı ile 20 mm kalınlığa kadar her türlü sac malzeme kalıpsız olarak kesilerek üretim yapılabilmektedir.

ABKANT BÜKÜM

Firmamız bünyesinde bulunan 2 adet CNC Abkant Büküm Makinası ile 3000 mm uzunluğa kadar tüm sac malzemeler kalıpsız olarak formlanabilmektedir.

GİYOTİN KESİM

Son Teknoloji 3100 mm boylarındaki HNC Giyotin Kesim Makinemiz ile 0,50 mm den 10 mm kalınlığa kadar ±0,1 mm hassasiyetle Dkp, hrp, siyah sac, paslanmaz ve alüminyum sac kesim yapılır.

KAYNAK

Atölyemizde, TIG, MIG, MAG, Paslanmaz ve Alüminyum kaynak teknolojileri kullanılarak kaynaklı montaj parçaları üretilebilmektedir.

TALAŞLI İMALATLAR

Talaşlı İmalat ünitemizde sürekli ilerlemekte olan dünya teknolojisine uygun CNC tezgahlar ile istenen hassasiyette, her çeşit malzemeyi seri olarak işlenebilmektedir.

BOYALI İMALATLAR

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Neden
Teknik Çizgi?

TECRÜBE

GÜVEN

UYGUN FİYAT

KALİTE

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

KALİTE KONTROL BELGELERİMİZ

KALİTE LABORATUVARIMIZ